reklama

Vaidišovou zastavilo další zranění

Nicole Vaidišová Nicole Vaidišová autor: Milan Kammermayer
Bývalá sedmá hráčka světového žebříčku vzdala zápas 1. kola na turnaji ITF v Itálii, kde se rozehrávala po téměř dvouměsíční pauze kvůli zraněnému zápěstí.

Santa Margherita Di Pula - Další zdravotní problémy brzdí Nicole Vaidišovou v pokusu o návrat do velkého tenisu. Bývalá sedmá hráčka světového žebříčku vzdala zápas 1. kola na turnaji ITF v Itálii, kde se rozehrávala po téměř dvouměsíční pauze kvůli zraněnému zápěstí.

Tentokrát šestadvacetiletou Češku zastavily podle webu tennis-arena.cz problémy s ramenem. Duel s Marií Teminovou skrečovala v italské Santa Margheritě Di Pula za stavu 4:3 pro Francouzku. "Některé dny jsou hrozné, ale nikdo neříkal, že to bude snadné. Zítra je nový den zkoušet to dál," napsala Vaidišová na Instagram.

Some days are awful, but this is a good reminder, no one said this is gonna be easy,but tomorrow is a new day to try again

A photo posted by Nicki Vaidisova (@nicolevaidisova) on

V této sezoně nastoupila do pěti turnajů ITF, jednou došla do čtvrtfinále. K tenisu se vrátila po čtyřleté pauze zaviněné operacemi ramena a ztrátou motivace na podzim 2014. Loni absolvovala pět elitních turnajů WTA, jenže velkou část sezony laborovala s kotníkem.

reklama