reklama

Video: Boxeru Pulevovi hrozí žaloba za to, že políbil reportérku

Kubrat Pulev při svém souboji s Vladimírem Kličkem (2014) Kubrat Pulev při svém souboji s Vladimírem Kličkem (2014) autor: Reuters
Bulharský profesionální boxer Kubrat Pulev bude muset před sportovní komisí státu Kalifornie (CSAC) vysvětlovat, proč na závěr rozhovoru po sobotním vítězném zápase políbil na ústa reportérku. Ta navíc jednomu z širšího okruhu uchazečů o mistrovský titul v těžké váze hrozí žalobou.

Sedmatřicetiletý Pulev po vítězství k.o. v sedmém kole nad Rumunem Bogdanem Dinuem v kalifornském městě Costa Mesa chytil reportérku Jennifer Ravalovou za obličej a políbil ji na ústa.

"Bereme to velmi vážně. Než bude moci znovu boxovat v Kalifornii, bude muset předstoupit před komisi a prokázat, že se bude chovat s respektem," uvedla mluvčí CSAC Veronica Harmsová.

Květnového slyšení komise se má zúčastnit i Ravalová. "Cítila jsem se hodně nepříjemně a byla jsem hodně naštvaná kvůli tomu, že se ke mně Kubrat Pulev choval takhle neprofesionálním způsobem. Neudělala jsem nic, co by pana Puleva opravňovalo k tomu, aby mě chytil za tvář, políbil mě a popadl za zadek. Byla jsem na zápasu jako profesionální zástupkyně médií," uvedla.

Jeden z nejpopulárnějších bulharských sportovců se ale za své chování při rozhovoru omlouvat nehodlá. "Ta reportérka, Jenny, je ve skutečnosti moje kamarádka, a po tom rozhovoru jsem byl v tak povznesené náladě, že jsem jí dal pusu. Později toho večera byla spolu s dalšími mými přáteli na pozápasové oslavě," uvedl boxer s přezdívkou "Kobra", jenž z 28 zápasů v profesionálním ringu prohrál jen jediný, v roce 2014 s tehdejším šampionem Vladimirem Kličkem.

reklama