reklama

Video: Brutální "trest" za trojku. Basketbalista srazil soupeře ranou loktem do hlavy

basketbal, hráč dal v univerzitní lize soupeři loktem do hlavy Youtube.com
Nechutné napadení předvedl v americké univerzitní lize Kewan Platt. Nic netušícího soupeře poslal k zemi brutálním úderem loktem do obličeje.

K incidentu došlo v zápase univerzitní ligy divize III. Nate Tenaglia z týmu Nichols College sledoval, jak míč z jeho ruky proplouvá za tři body obroučkou, když k němu dávno po odehrání míče přiběhl Kewan Platt z domácího celku Fitchburské státní univerzity a naprosto nesmyslně a zbaběle napálil soupeře loktem do obličeje. Bezmocný Tenaglia padl k zemi, agresor zápas pochopitelně nedohrál.

"Chci se tímto omluvit a vyjádřit nejhlubší lítost nad svým jednáním, které nastalo během zápasu s Nichols College předchozí večer. Co jsem udělal, je naprosto neomluvitelné a žádným způsobem ospravedlnitelné," kál se druhý den hříšník v prohlášení zaslaném médiím.

"Byl jsem frustrovaný a ztratil jsem kontrolu nad svým chováním. Vím, že tato slova nemohou vzít zpět moje špatné chování. Slibuji, že v budoucnu se rozhodnu lépe. Neomlouvám se jen Natu Tenagliovi, ale také svým spoluhráčům, trenérům, univerzitě a celé basketbalové komunitě," doplnil Platt, kterému hrozí i vyloučení z univerzity.

Omluva Kewana Platta:

reklama