reklama

VIDEO Fury se převlékl za Batmana a před Kličkem ničil Jokera: Dopadneš stejně!

Takhle Tyson Fury na tiskové konferenci likvidoval "Jokera" Youtube.com
Podívejte se na bizarní video z tiskové konference před očekávaným boxerským duelem mezi Vladimírem Kličkem a Tysonem Furym. Anglický boxer na tiskovou konferenci dorazil v převlečení za filmového Batmana a dokonce zlikvidoval "klauna".

Praha - Vladimír Kličko se s Tysonem Furym utká až 24. října, ovšem už měsíc před očekávaným boxerským duelem o tituly WBA, WBO a IBF se sedmadvacetiletý britský vyzyvatel postaral o pořádný rozruch.

Na tiskovou konferenci totiž Fury dorazil v přestrojení za filmového Batmana a během setkání s novináři dokonce zlikvidoval jinou filmovou postavu, obávaného "Jokera". To vše za nevěřících pohledů devětatřicetiletého šampiona z Ukrajiny.

"Dopadneš stejně jako on. Složím tě na lopatky," zaburácel následně Fury směrem ke Kličkovi, který ani nehnul brvou. Poté, co se Brit vrátil zpět za stůl už převlečený do slušivého obleku přestřelka pokračovala.

"Zase se ukázal coby klaun. Mám hodně přátel od cirkusu, až ho porazím, mohu mu někde zajistit místo. Není snadné být klaunem a bavit lidi, to nemyslím zle, je to kompliment," prohlásil Ukrajinec, čímž opět svého rivala nastartoval.

"Řekni mi ještě jednou, že jsem šašek a rozdáme si hned teď a tady! Dělej, řekni to," vztekal se manchesterský rodák. "Jsi šašek," odpověděl mu s klidem Kličko a sledoval, jak Furyho od něj odtahuje jeho otec a bývalý kouč John.

"Naučím ho slušnému chování. Tím, jak se chová, jeho řeč těla, jeho oči. Rád se předvádí, ale uvnitř je to bázlivý, nejistý malý kluk. 24. října to bude pro něj velká škola. Ví, že se poprvé postaví v ringu skutečnému muži," dodal ukrajinský vládce těžké váhy a po konci kariéry nově celého boxerského světa.

"Jsem realista. Opravdu. Chci jen, aby to byl skvělý boj. Nechci remízu, nechci to řešit na body. Vidím to tak, že proti sobě stanou dva velcí chlapi a jeden, nebo druhý padne k zemi. Ať už to bude on, nebo já. Ale já vím, jak to dopadne! Knockoutuji ho! Nic jiného nepřipadá v úvahu!" zakontroval Fury.

Na čí slova nakonec dojde?

reklama