reklama

Video: Hvězdou draftu NFL na dálku byl pes legendárního kouče Patriots

Bill Belichick a jeho pes Bill Belichick a jeho pes autor: Koláž: Aktuálně.cz
Největší hvězdou druhého dne virtuálního draftu ligy amerického fotbalu NFL se stal pes legendárního kouče Billa Belichicka.

Záběr na roztomilého huskyho sedícího u stolu před dvěma notebooky trenéra New England Patriots vyvolal velké pozdvižení na internetu a sociálních sítích.

Vzhledem k pandemii koronaviru se nemohl draft uskutečnit jako show v Las Vegas, ale pouze na dálku online. Kamery zabíraly funkcionáře klubů v jejich domácím prostředí.

Když přišla v druhém kole řada na Patriots, v záběru z Belichickova pokoje se místo osminásobného vítěze SuperBowlu objevil u stolu sedící pes. Komičnost situace ještě znásobila druhá část obrazovky zabírající pracovnu šéfa hráčských záležitostí klubu Nicka Caseira v obklíčení jeho tří potomků.

Patriots si na draftu jako prvního a celkově 37. v pořadí (volbu z prvního kola dříve vyměnili) vybrali Kylea Duggera. Trenér byl podle všeho s volbou spokojen: svého "pomocníka" krátce nato odměnil pamlskem.

Na neobvyklou situaci reagovalo množství uživatelů sociálních sítí. "Dynastie Patriots už opravdu skončila. Brady je pryč, Gronk (Gronkowski) je pryč a Belichicka nahradil pes," napsal jeden z nich s narážkou na odchody dvou hvězdných hráčů do Tampy.

Roztleskávačky v extázi, Jennifer na tyči i velký obrat Chiefs. To byl Super Bowl LIV Roztleskávačky v extázi, Jennifer na tyči i velký obrat Chiefs. To byl Super Bowl LIV Prohlédněte zde
reklama