reklama

VIDEO Nechutný závěr. Jestřábi neunesli ztracený Super Bowl

Rvačka na závěr 49. Super Bowlu
Video ze rvačky na závěr letošního Super Bowlu.

Glendale – Byli tak blízko. Sakra blízko. Obhájci trofeje Vince Lombardiho – hráči Seattle Seahawks – měli v poslední minutě 49. Super Bowlu možnost otočit výsledek 24-28 pro New England Patriots ve svůj prospěch. Klíčovou chvíli ale nezvládli a frustrace musela ven...

Saze bouchly především v obránci Bruci Irvinovi. Ten se začal poté, co se poprvé pokusil 20 vteřin před koncem quarterback Patriots Tom Brady zakleknout míč v end-zone a tím de facto oficiálně ukončit zápas, sápat po nejbližším ze soupeřů.

Tím nebyl nikdo jiný než téměř dvoumetrový a 120kilový obr Rob Gronkowski. Další dvojici nejaktivnějších bitkařů vytvořili Ryan Wendell a Michael Bennett. Právě toho Irvin dle svých slov bránil.

Irvin se postavil za kamaráda

„Viděl jsem, že tam někdo praštil Michaela. Tak jsem šel bránit svého parťáka. Emoce prostě vyletěly ven. Omlouvám se, ale kdyby se situace opakovala, zachoval bych se stejně. Spoluhráči jsou mi nadevše,“ okomentoval rvačku urostlých tvrďáků, které se snažili oddělovat spoluhráči a rozhodčí, sedmadvacetiletý Irvin.

Pro toho, stejně jako pro Gronkowskiho zápas skončil předčasně, ani jednoho to ale příliš nemrzelo. Pětadvacetiletá hvězda Patriotů si následně pořádně bouřlivě užívala triumfu Super Bowlu, který on sám vyšperkoval skvělým výkonem, navíc už do zápasu vstupoval s oceněním za „největší návrat roku“. Poslední sezonu totiž rodák z New Yorku promarodil.

A Irvin. Ten s ostatními Jestřáby spíše řešil, jak jim mohl protéct triumf poté, co měli v poslední minutě míč dva yardy od end-zony soupeře a k dispozici kromě všech tří time-outů i celkem tři pokusy na položení touchdownu.

„Je to kruté, nepochopitelné,“ hlesl za ostatní Irvin, který se následně prostřednictvím twitterového účtu za svůj výbuch emocí omluvil.

Ve svých tweetech se Irvin omlouvá za své chování, kterým nedal dobrý příklad především dětem, vysvětluje ale také, že pouze bránil svého parťáka.

reklama