reklama

VIDEO Odvážný bodypainting. Wozniacká a Vonnová pózují v namalovaných plavkách

Podívejte se, jak probíhalo malování na tělo Caroline Wozniacké. www.youtube.com
Tak tomu se říká odvaha. Dvě z nejpopulárnějších sportovkyň současnosti se nechaly zvěčnit v plavkách, které ale ve skutečnosti žádnými plavkami nejsou.

Praha - Tak tomu se říká odvaha. Dvě z nejpopulárnějších sportovkyň současnosti se nechaly zvěčnit v plavkách, které ale ve skutečnosti žádnými plavkami nejsou.

Tenistka Caroline Wozniacká a lyžařka Lindsey Vonnová v sobě nalezly výraznou dávku exhibicionismu a staly se novými tvářemi tradičního magazínu Sports Illustrated Swimsuit.

Jejich plavecký úbor je však pouze namalovaný. Takzvaný bodypainting na sportovních hvězdách provedla věhlasná umělkyně Joanne Gairová. A dánská tenistka s americkou sjezdařkou si spolupráci nemohly vynachválit.

"Byl to úžasný zážitek a fotky vypadají skvěle. Celé malování trvalo čtrnáct hodin, ale výsledek rozhodně stojí za to," svěřila se jednatřicetiletá Vonnová. O šest let mladší rodačka z Odense souhlasila. "Opravdu neuvěřitelný zážitek. Jsem nadmíru spokojená, moc se mi to líbí," uvedla Wozniacká.

Obě ženy se svými novými fotkami hojně pochlubily na sociálních sítích. Podívejte se sami a posuďte, které z nich to víc sluší.

Lindsey Vonnová si dlouhé malování krátila cvičením:

Shared this on my other social media platforms so I figured I can't leave out my Facebook fans :) Even when I was on set I never stopped training...#strongisbeautiful #backtowork Sports Illustrated Swimsuit

Zveřejnil(a) Lindsey Vonn dne 17. únor 2016
reklama