reklama

VIDEO Parádní levý hák. Kličko ubil soupeře až do krve

Vitalij Kličko uhájil titul mistra světa v těžké váze WBC. Manuela Charra seřezal už ve čtvrtém kole. Zápas ukončilo jeho krvavé zranění. Podívejte se. Youtube.com
Vitalij Kličko nedal v ringu šanci ani dalšímu vyzyvateli. Němce Manuela Charra seřezal už ve čtvrtém kole. Zápas byl ukončen technickým K.O kvůli jeho krvavého zranění.

Moskva - Neměl nárok. Živoucí legenda boxu Vitalij Kličko znovu exceloval a svému vyzývateli Manuelu Charrovi nedal šanci. Ve čtvrtém kole mu zasadil nenápadný, ale o to tvrdší levý hák, kterým otevřel soupeři obočí a zadělal na ukončení zápasu. Podívejte se...

Krvavá rána následně ukončila duel o titul mistra světa WBC v těžké váze už v polovině čtvrtého kola.

Kličko od úvodního gongu rozdával jednu těžkou ránu za druhou. Defenzívu německého vyzyvatele ale definitivně zlomil až skrytý, ale o to nebezpečnější úder.

Duel rozhodl nenápadný úder

Krátkým úderem přední rukou otevřel soupeři obočí a ještě mu jej následně několikrát "proklepnul". Charr se v tu chvíli pustil do zoufalého útoku, ten mu ale nevyšel a následně jeho naděje utnul ringový sudí.

Ten jej poslal do neutrálního rohu k ošetření od lékaře zápasu, který následně doporučil vzhledem k povaze zranění duel ukončit.

Charr se zlobil, marně

Charr se zlobil, lomcoval s provazy ringu a vyzýval Klička k pokračování duelu. Ten ale stál nehnutě uprostřed ringu a jen sledoval dění kolem sebe.

Německý vyzývatel utrpěl ve 22. zápase svou první porážku, šampión došel k už jedenácté obhajobě titulu ve svém 47. zápase kariéry. Z nich 45 vyhrál, 43 před limitem!

reklama