reklama

VIDEO Polonahý Briggs se dožadoval zápasu s Kličkem

Video: Shannon Briggs narušil tiskovou konferenci Vladimira Klička www.youtube.com
Tiskovou konferenci před boxerským soubojem Vladimira Klička s Australanem Alexem Leapaiem dnes narušil bývalý světový šampion Shannon Briggs.

Düsseldorf - Tiskovou konferenci před boxerským soubojem Ukrajince Vladimira Klička s Australanem Alexem Leapaiem dnes narušil bývalý světový šampion Shannon Briggs.

Do půli těla obnažený Američan se v sálu düsseldorfského hotelu Intercontinental hlasitě dožadoval odvety za čtyři roky starou porážku s Kličkovým starším bratrem Vitalijem.

"Přiletěl jsem až z Ameriky. Ty nejsi žádný šampion! Já jsem u lidí šampion!" křičel dvaačtyřicetiletý Briggs, který v roce 2010 prohrál se stejně starým Vitalijem Kličkem v Hamburku na body a ztratil mistrovský pás v těžké váze organizace WBC.

Osmatřicetiletý Vladimir Kličko bral výstup amerického boxera s humorem. "Ještě nikdy jsem nemusel chránit na tiskovce svého soupeře," prohlásil žertem směrem k Leapaiovi, s kterým se utká v sobotu v Oberhausenu a bude obhajovat tituly organizací WBA, IBF, WBO a IBO.

Klička čeká 65. duel v profesionálním ringu, dosud utrpěl pouze tři porážky, přičemž od té poslední uplynulo již deset let.

reklama