reklama

VIDEO Takhle se spí vestoje aneb večer plný brutálních k.o.!

Enzo Maccarinelli knockoutuje Ovilla McKenzieho
V sobotu večer se uskutečnil ve velšském Cardiffu povedený galavečer profesionálního boxu.

Cardiff - Parádní zážitek si domů museli odnášet fanoušci boxu z cardiffské Motorpoint Arény, kde se v sobotu večer uskutečnil velký galavečer pod hlavičkou známého ostrovního promotéra Franka Warrena.

Všechny tři hlavní titulové souboje totiž skončily přesně tak, jak si to fanoušci přejí: drtivými knockouty. Ve šlágru víkendu sesadil už po čtyřech kolech panování organizaci WBO v polotěžké váze ruský "Krusher" Sergej Kovaljov domácího miláčka Nathana Cleverlyho.

Před ním si pak poradil nezkušený Brit Stephen Smith s krajanem a tvrďákem Garym Bucklandem o kolo později, když jej sestřelil málokdy vídaným zvedákem a poslal na dlouhé minuty do říše snů.

Maccarinelli předvedl impozantní obrat v zápase

Nejdelší a nejostřejší bitvu pak viděli fanoušci na úvod televizního programu. To velezkušený Enzo Maccarinelli uspěl v odvetě za rok starou spornou porážku s Ovillem McKenziem v souboji, který se může stát kandidátem na zápas i k.o. roku.

Duel o mistra Britského impéria (Commonwealthu) v polotěžké váze totiž v bodově prohrané bitvě měl prvně jmenovaný jedinou šanci - v posledních dvou ze dvanácti vypsaných kol rivala knockoutovat. A to také k obrovské radosti svých fanoušků udělal.

V závěru jedenáctého kola si Maccarinelli načal McKenzieho ostrým pravým hákem a celou ofenzivní akci zakončil drtivým levým zvedákem, kterým doslova protivníka uspal vestoje.

Ringový Edwards tentokrát duel ukončil správně

I díky tomu, že McKenzie neklesl na zem, mohl soupeř v ataku pokračovat, mezi oba borce ale zkušeně vstoupil ringový Phill Edwards, který si tak mírně napravil renomé za nedávné rychlé ukončení duelu těžkých vah Chisora-Scott (VÍCE ZDE!).

Tentokrát bylo odmávání zápasu zcela na místě, McKenzie totiž ještě pár minut nevěděl nejspíše ani to, jak se jmenuje. Dobrou zprávou pro něj i další knockoutové a jejich fanoušky budiž, že všichni poražení nakonec odešli z ringu do šaten po svých.

reklama