reklama

Video: Vyhrál Světovou sérii a rozplakal Miss Texas. Baseballový šampion žádal o ruku hned na hřišti

Carlos Correa Carlos Correa autor: Reuters
Tolik štěstí v jeden den! Baseballista Carlos Correa pomohl svému celku Houston Astros poprvé v historii k vítězství v MLB, ihned po skončení rozhodujícího sedmého zápasu pak požádal přímo na hřišti o ruku svou vyvolenou, Miss Texas Daniellu Rodriguezovou.

Los Angeles - Nejprve triumfoval ve sportovní sféře, pak slavil i v osobním životě. Carlos Correa, vnitřní polař baseballového týmu Houston Astros, přispěl svému celku k historickému triumfu v prestižní Světové sérii, potom uslyšel "Ano" od své snoubenky Danielly Rodriguezové, již požádal přímo na hřišti v přímém televizním přenosu o ruku.

Houston vyhrál finále MLB, nejprestižnější baseballové soutěže světa, poprvé v pětapadesátileté historii klubu, když v rozhodujícím sedmém utkání finále zdolal v Los Angeles domácí Dodgers 5:1 a Světovou sérii ovládl v poměru 4:3.

Finále pak mělo ještě nezvyklou dohru, když Correa, jeden z lídrů týmu, po utkání před televizními kamerami poklekl a požádal přítelkyni Daniellu Rodriguezovou o ruku. Překvapené a štěstím plačící bývalé Miss Texasu pak navlékl zásnubní prsten.

reklama