VIDEO Woods šel do kolen. Na hřišti ho skolila bolest zad

26. 8. 2013 8:30
Americká golfová jednička Tiger Woods prožila bolestivý turnaj. Během finálového kola se dokonce sesunul na hřiště.

Jersey City - Jen s velkým sebezapřením dokončil americký golfista Tiger Woods turnaj v Jersey City, když ho přímo na hřišti zastihla velká bolest zad. Po jednom z odpalů finálového kola dokonce klesl do kolen.

V konečném pořadí přesto skončil na děleném druhém místě za vítězem Australanem Adamem Scottem.

Woods si na bolest zad stěžoval už po úvodních kolech. Na vině prý byla příliš měkká matrace v hotelu. Ve finále se ovšem bolest vystupňovala a při každém úderu to bylo na světové jedničce znát.

Scott vyhrál poměrně nečekaně. Po deseti jamkách finálového kola totiž vedl o dvě rány Kevin Chappel, který už v sobotu výsledkem 62 stanovil nový rekord hřiště. Jenže pak jako by se zalekl případného vítězství, přidal sedm ran nad par a triumf spadl do klína Australanovi. Ten tak má po letošním Masters další cenný titul.

Golfový turnaj The Barclays v Jersey City - první díl finálové série FedEx Cup (dotace 8,000.000 dolarů, par 71):

1. Scott (Austr.) 273 (69+66+72+66), 2. DeLaet (Kan.) 274 (67+73+69+65), Rose (Angl.) 274 (68+68+70+68), Woods 274 (67+69+69+69), Woodland 274 (69+64+68+73), 6. Mickelson 275 (71+69+70+65), Points 275 (70+72+66+67), Furyk (všichni USA) 275 (70+66+70+69).