reklama

Výhra díky čarodějnictví. Talent je vám k ničemu, vzkázal kapitán srílanské reprezentace

Ilustrační foto Ilustrační foto autor: Twitter
Můžete se snažit, jak chcete, ale pokud na své straně nemáte nadpřirozeno, nikdy nevyhrajete. Se svérázným názorem přišel kapitán srílanské kriketové reprezentace Dinesh Chandimal po zápasech s Pákistánem v rámci prestižní Test series. A ne, nešlo o halloweenský žertík.

Kolombo - Díky čemu zlomila srílanská kriketová reprezentace šňůru neúspěchů? Nebyly to zlepšené výkony, ale pomoc šamana. Tvrdí to kapitán týmu Dinesh Chandimal po vítězstvích nad Pákistánem.

"Před utkáními jsem dostal speciální požehnání od maaniyoa," přiznal Chandimal s odkazem na druh šamana. "Vždycky jsem připravený přijmout požehnání od kohokoliv, ať jde o maaniyoa nebo někoho z duchovenstva. Můžete mít talent, ale bez požehnání se nikam nepohnete," doplnil kapitán srílanské reprezentace, která v kriketu patří mezi světovou špičku.

Jeho vyjádření přišla jen týdne poté, co srílanská ministryně sportu Dayasiri Jayasekarová popřela, že by nařídila, aby tým, který se v předchozích zápasech trápil, použil magii a čarodějnictví…

Na Srí Lance je víra v čarodějnictví silně zakořeněná a přiznala ji i řada politiků a byznysmenů.

reklama