Woods je zpátky, po dvou a půl letech vyhrál na PGA

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
26. 3. 2012 1:30
Woods vyhrál generálku na Masters v Bay Hill

Bay Hill - Velký návrat je na světě. Tiger Woods suverénním způsobem vyhrál Arnold Palmer Invitational ve floridském Bay Hillu, což je tradiční generálka před prvním major turnajem a zároveň největší golfovou akcí roku - Masters v Augustě.

Woods tak triumfoval na okruhu PGA po dvou a půl letech a 108 turnajích na okruhu, za což získá prémii 1,08 milionu dolarů (více než 20 milionů korun).

Šestatřicetiletý golfista získal na turnaji, který vzdává hold jiné americké golfové legendě - Arnoldu Palmerovi, už sedmý triumf, naposledy zde však vyhrál před třemi lety.

Tiger je zpátky. Díky skvělému finiši málem vyhrál
McIlroy je králem golfu. Druhým nejmladším po Tigerovi

Čtrnáctinásobný vítěz major turnajů si v neděli pojistil svůj jednoúderový náskok ze soboty, když se druhému v pořadí Graemu McDowellovi ze Severního Irska vzdálil na rozdíl šesti úderů. Celkem vyhrál s 13 údery pod par hřiště.