reklama

Video: Woods kvůli lékům neudržel krok a nerozuměl. Policie zveřejnila video ze zatčení

Tigera Woodse zatkli za jízdu pod vlivem. Nemohl ani pořádně chodit Reuters |  02:31
Policie zveřejnila video z pondělního zatčení Tigera Woodse, který podle ní řídil pod vlivem návykových látek. Americký golfista se hájil, že problémy nezpůsobil alkohol, což ostatně potvrdila dechová zkouška, ale neočekávaná reakce na léky na předpis.

Praha - Tiger Woods má nahrávce ze svého zadržení viditelné problémy s chůzí a nerozumí instrukcím policistů. 

Woods byl zadržen. Poblíž své rezidence na Floridě řídil pod vlivem návykových látek Woods byl zadržen. Poblíž své rezidence na Floridě řídil pod vlivem návykových látek Čtěte zde

Když dostává příkaz, aby odříkal anglickou abecedu, aniž by zpíval, a následně je tázán, zda pokynu rozuměl, odpoví "ano". Ve chvíli, kdy má instrukci zopakovat, však policistovi řekne: "Nemám zpívat národní hymnu pozpátku."

Bývalý první hráč světového žebříčku se po svém propuštění na kauci v oficiálním prohlášení za incident omluvil.

Zároveň prohlásil: "Chci, aby veřejnost věděla, že v tom nebyl alkohol. To, co se stalo, byla neočekávaná reakce na předepsané léky. Neuvědomil jsem si, že mě může kombinace léků tak silně ovlivnit."

Jednačtyřicetiletý Woods, jenž se momentálně zotavuje po dubnové operaci zad, byl zatčen v pondělí kolem třetí hodiny ranní nedaleko svého bydliště na Floridě. Po čtyřech hodinách byl na kauci propuštěn.

reklama