reklama

Záhadná smrt. Wrestlerka a modelka Playboye náhle zemřela, bylo jí 39 let

Ashley Massarová Ashley Massarová autor: Instagram
Wrestlingová zápasnice Ashley Moore je po smrti. Žena, která byla tři roky hvězdou wrestlingové show WWE a objevila se i na obálce magazínu Playboy, zemřela ve čtvrtek v pouhých 39 letech.

Ashley Massarová v době své zápasnické kariéry:

"Se smutkem jsme se dozvěděli o tragické smrti bývalé superhvězdy WWE Ashley Massarové. Ve WWE působila v letech 2005 - 2008 a milovali ji její soupeřky a fanoušci po celém světě. WWE vyjadřuje soustrast Ahleyině rodině a přátelům," napsala organizace v prohlášení.

Záchranáři přijali ve čtvrtek v půl šesté ráno tísňový hovor, že je Massarová ve svém domě v New Yorku v bezvědomí. Během transportu jí byla poskytnuta kardiopulmonální resuscitace, v nemocnici ale musela být prohlášena za mrtvou.

Podle policie nebyly na jejím těle zjištěny žádné známky cizího zavinění a vyšetřovatelé předběžně označili její smrt za nenásilnou.

Massarová vystoupila do WWE v roce 2005, kdy dostala roční kontrakt na čtvrt milionů dolarů. Vrcholem její zápasnické kariéry byl zápas o ženský světový titul WWE proti Melině Perézové v roce 2007. V tomto roce se objevila i na obálce dubnového vydání pánského magazínu Playboy a účinkovala v reality show Survivor. Z čínského dobrodružství však byla vyřazena hned ve druhé epizodě.

Ashley Massarová na obálce Playboye:

reklama