reklama

"Zabalila jsi ty výbušniny?" Hvězdu amerického fotbalu čeká tvrdý trest za hloupý žert na letišti

Trevor Davis Trevor Davis autor: Twitter
Trevor Davis z týmu New England Patriots byl zatčen v Los Angeles, neprošel odbavením u přepážky Hawaiian Airlines.

Los Angeles/Praha - Až se člověk diví, že v dnešní době někoho něco takového napadne… Hvězda amerického fotbalu Trevor Davis si zadělal na pořádné problémy, když na letišti v Los Angeles žertoval při odbavení o výbušninách a byl obviněn z trestného činu vyhrožování.

Čtyřiadvacetiletý wide receiver týmu Green Bay Packers měl namířeno na Havaj, leč do oblíbené destinace nedorazil. "Trevor Davis procházel odbavením u přepážky Hawaiian Airlines a byl tázán rutinními otázkami, zda u sebe nemá nějaké spreje, nože, zbraně nebo výbušniny," líčil tiskový mluvčí losangeleské letištní policie Rob Pedregon stanici ESPN.

Na to Davis reagoval tím, že se otočil ke svému ženskému doprovodu a zeptal se, zda "nezapomněla zabalit ty výbušniny". "Následně byl zadržen a vzat do vazby," uvedl lakonicky Pedregon.

Davis se za mřížemi dlouho nezdržel a po zaplacení kauce ve výši 15 tisíc dolarů byl propuštěn, 3. května se však musí dostavit k soudu, který pro jeho vtípky nejspíš nebude mít velké pochopení.

Supermodelka, bývalá roztleskávačka, módní bloggerka. I ty fandily svým drahým při Super Bowlu Supermodelka, bývalá roztleskávačka, módní bloggerka. I ty fandily svým drahým při Super Bowlu Prohlédněte zde
reklama