reklama

Zapálený nadšenec, nebo cvok? Fanoušek Golden State zaplatil za lístky na finále neuvěřitelnou sumu

Kevin Durant Kevin Durant autor: Reuters
Sledovat korunovaci domácího týmu Golden State šampionem NBA mohl pěkně zblízka, ale taky si za to pořádně zaplatil. Fanda Golden State "vylepil" za dva lístky na finále NBA rekordní částku.

Oakland - Přes tři miliony korun zaplatil fanoušek za dvě vstupenky na pátý finálový zápas NBA. Podle informací ESPN nejmenovaný nadšenec za sedačky přímo u kurtu neváhal investovat 133 000 dolarů (3,1 mil. korun), což je nový rekord zámořské basketbalové ligy.

Basketbalisté Golden State se prostříleli k titulu. V play off ztratili jediný zápas Basketbalisté Golden State se prostříleli k titulu. V play off ztratili jediný zápas Čtěte zde

Zdroj z domácího klubu Warriors ESPN prozradil, že dvě sedačky nabídl zájemcům držitel sezonní permanentky. Kupující zůstal anonymní. Za jiná dvě prominentní místa na páté finále v Oaklandu další nadšenec zaplatil 90 000 dolarů (2,1 milionu).

Průměrná cena vstupenky na páté finále byla zhruba 1700 dolarů. Místa přímo u hrací plochy se pak dala před začátkem série s Clevelandem pořídit za tři tisíce dolarů.

Basketbalisté Golden State v noci na dnešek ukončili boje o titul s Cavaliers výhrou 129:120, získali pátý titul v klubové historii a už druhý za poslední tři roky.

reklama