reklama

Kombinaci vede po sjezdu Baumann, Češi se mezi třicítku nevešli

Romed Baumann Romed Baumann autor: Reuters
Všichni čtyři čeští reprezentanti se ve slalomu představí až po elitní třicítce, nejlepší z nich Kryštof Krýzl je osmatřicátý.

Svatý Mořic - Rakušan Romed Baumann je po sjezdu v čele kombinace na mistrovství světa ve Svatém Mořici. Druhý je s odstupem dvanácti setin Francouz Adrien Théaux, na třetím místě jsou díky shodnému času Němec Thomas Dressen a Slovinec Martin Čater. Všichni čtyři čeští reprezentanti se ve slalomu představí až po elitní třicítce, nejlepší z nich Kryštof Krýzl je osmatřicátý.

Ledecká s deaflympičkou Kmochovou se kvalifikovaly do obřího slalomu Ledecká s deaflympičkou Kmochovou se kvalifikovaly do obřího slalomu Čtěte zde

Obhájce stříbra Nor Kjetil Jänsrud se dělí o šestou příčku s dalším medailovým kandidátem Švýcarem Carlem Jankou. Úřadující mistr světa Rakušan Marcel Hirscher z Rakouska je až osmadvacátý se ztrátou 2,30 sekund na čelo.

Krýzl za Baumannem zaostal 3,32 sekundy. Další tři Češi skončili v páté desítce - Ondřej Berndt byl jednačtyřicátý, Jan Zabystřan sedmačtyřicátý a Filip Forejtek ještě dvě místa za ním.

Slalom začne ve 13:00.

reklama