reklama

Ledecká musela návrat ke sjezdu po pádu odložit. V Garmischi dnes jet nemohla

Ester Ledecká Ester Ledecká autor: ČTK
Dnešní první trénink na sobotní sjezd žen lyžařského Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu museli pořadatelé kvůli nepříznivému počasí zrušit. Na legendární sjezdovce Kandahar totiž panovaly nepříznivé podmínky se sněžením, větrem a deštěm.

Na trať se tak nemohla vydat ani Ester Ledecká. Pro českou hvězdu to měl být první oficiální sjezd od soboty, kdy ošklivě spadla v Crans Montaně a nedokončila skvěle rozjetý závod.

Potlučená Ledecká musela do nemocnice, kde jí sešili rozseknutý ret. Už v neděli však stála ve švýcarském středisku na startu super-G a obsadila 15. příčku, když o lepší umístění ji připravila především chyba na skoku před cílem, po němž se málem nevešla do předposlední branky.

V německém Ga-Pa by se měl jet trénink zítra, závod je naplánovaný na sobotu od 11 hodin a v neděli následuje superobří slalom. Podle agentury APA nicméně není předpověď počasí na víkend příliš příznivá.

Další ošklivý pád a zranění v obličeji. Na šití musela i hvězdná rivalka Ledecké Další ošklivý pád a zranění v obličeji. Na šití musela i hvězdná rivalka Ledecké Čtěte zde
reklama