reklama

Lyžařská kráska Vonnová pobláznila fanoušky. Zveřejnila svoje telefonní číslo

Lindsey Vonnová Lindsey Vonnová autor: Reuters
K nečekanému kroku se odhodlala Lindsey Vonnová. Americká lyžařská superstar prostřednictvím sociální sítě zveřejnila svoje telefonní číslo a vyzvala fanoušky, aby jí napsali.

"Chceš mi napsat? Dostala jsem tohle nové číslo, takže si teď můžu psát s fanoušky přímo. Sociální sítě jsou skvělé, ale nejsou to tak osobní, jako textování," napsala Vonnová na svůj Twitter a přidala i hashtag s výzvou "textni mi" v angličtině.

Tweet Lindsey Vonnové:

Zpráva vyvolala šílenství. Okamžitě se také začalo spekulovat, že Vonnové se do jejího twitterového účtu dostali hackeři podobně, jako se to stalo v roce 2017. Vonnová tehdy randila s golfovým fenoménem Tigerem Woodsem a poté, co se jí hacker naboural do telefonu, unikly na veřejnost její intimní snímky.

Po pouhých dvaceti minutách tak olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa musela umístit na Twitter další post. Ve videu vysvětlovala, že její číslo je skutečné a dala ho všanc úmyslně.

"Borci, nikdo mě nehacknul, jenom jsem textovala, tweetovala moje telefonní číslo," ujistila Vonnová ve videu. "Tak mi textujte. Ale je to jen pro mé fanoušky. I když jestli jimi nejste, tak se nejspíš nebudete obtěžovat," dodala.

Vysvětlující video Lindsey Vonnové:

Čtyřiatřicetiletá legenda bílých svahů, čtyřnásobná vítězka celkového pořadí Světového poháru, ukončila letos po mistrovství světa kariéru. Pár teď tvoří s hvězdným hokejistou P.K. Subbanem, jenž od nové sezony bude hrát za New Jersey Devils.

Vonnová v bílém rozsvítila Oscary, zářily i Šarapovová a slovenská kráska Vonnová v bílém rozsvítila Oscary, zářily i Šarapovová a slovenská kráska Prohlédněte zde
reklama