reklama

"Miluju tě, Rogere." Federer povzbudivým vzkazem dojal loučící se Vonnovou

Lindsey Vonnová Lindsey Vonnová autor: Reuters
Americká královna sjezdového lyžování Lindsey Vonnová se ve švédském Aare minulý týden rozloučila s aktivní kariérou. Prožila si emocionálně hodně náročné chvíle. Nejprve se musela vzpamatovávat z drsného pádu v super-G, a pak slavila bronzovou rozlučku ve sjezdu. O to sladší tak pro ni byl vzkaz od tenisové legendy Rogera Federera.

"Ahoj Lindsey, to jsem já. Moc a moc gratuluju k tvé úspěšné kariéře. Vím, že jsi v posledních měsících udělala všechno, abys byla připravená. Myslel jsem na tebe, díval jsem se, viděl jsem i tvůj pád v super-G, bylo mi to moc líto. Seděl jsem se svými dětmi a fandili jsme ti," prohlásil Federer ve vzkazu pro stanici RTS.

Vonnová dostala videovzkaz do ruky v telefonu a poslechla si ho v cílovém prostoru před kamerami.

"Teď můžu říct jen dobrá práce, užij si tyhle chvíle, i když to teď pro tebe může být trochu smutné," dodal švýcarský tenista.

Americká lyžařka byla hodně dojatá a nadšená. "Rogi, jsi nejlepší chlap. Chystám se na Wimbledon, kde chci vidět tvůj skvělý výkon, a těším se, že teď už si budu moct s tvými dětmi zalyžovat, miluju tě," odpověděla. 

Rekordy, hvězdní milenci, zranění i spor s Trumpem. To byla kariéra Lindsey Vonnové Rekordy, hvězdní milenci, zranění i spor s Trumpem. To byla kariéra Lindsey Vonnové Prohlédněte zde
reklama