reklama

Od Vánoc byla v umělém spánku, teď skikrosařku Holmlundovou lékaři probudili

Anna Holmlundová Anna Holmlundová autor: ČTK
Když skikrosařka Anna Holmundová při tréninku před Světovým pohárem v italském Innichenu zranění hlavy a následně se v Bolzanu podrobila operaci mozku bylo těsně před vánoci. Od té doby byla v umělém spánku a lékaři ji probudili až nyní.

Stockholm - Po pěti měsících probudili lékaři švédskou skikrosařku Annu Holmlundovou z umělého spánku. Devětadvacetiletá lyžařka utrpěla 19. prosince při tréninku před Světovým pohárem v italském Innichenu zranění hlavy a následně se v Bolzanu podrobila operaci mozku. Po Vánocích byla převezena do nemocnice ve Stockholmu.

Ledecká dostala v Itálii cenu za výsledky ve škole i sportu. Teď má ale plnou hlavu hokeje Ledecká dostala v Itálii cenu za výsledky ve škole i sportu. Teď má ale plnou hlavu hokeje Čtěte zde

Trojnásobná vítězka Světového poháru a bronzová medailistka z olympijských her 2014 v Soči je podle informací národní lyžařské federace schopná komunikovat, poznává rodinu i přátele. Předpokládá se, že by ji lékaři mohli v červenci propustit do domácího ošetřování.

Ve Světovém poháru vyhrála Holmlundová 19 závodů. Má také bronz z mistrovství světa před šesti lety.

reklama