reklama

Olympijská vítězka ve skikrosu si poranila koleno a zřejmě přijde o korejské hry

Ilustrační foto Ilustrační foto autor: Reuters
Kanadská lyžařka Marielle Thompsonová se zranila při pádu v tréninku a hrozí jí, že nebude moci obhájit olympijské zlato ze Soči.

Saas-Fee (Švýcarsko) - Úřadující olympijská vítězka ve skikrosu Marielle Thompsonová utrpěla v přípravě na další olympijskou sezonu vážné zranění kolena. Kanadská lyžařka tak zřejmě přijde o možnost obhajovat v únoru v Pchojngčchangu zlato ze Soči.

Přišel čas konečně zúročit zkušenosti, tuší Krýzl. Nejdřív ale nutně potřebuje FIS body Přišel čas konečně zúročit zkušenosti, tuší Krýzl. Nejdřív ale nutně potřebuje FIS body Čtěte zde

Thompsonová se zranila tento týden při pádu v tréninku ve švýcarském Saas-Fee. Pětadvacetiletá vítězka Světového poháru si přetrhla přední zkřížený vaz a vnitřní postranní vaz. Zatím není jasné, jak bude její léčba probíhat.

"Je to strašné zklamání po létu plném práce na sněhu a v posilovně. S týmem stanovíme plán, abych se mohla vrátit na skikrosové tratě silnější než dřív," uvedla bez podrobností Thompsonová, jež v uplynulé sezoně vyhrála sedm z 13 závodů SP.

reklama