reklama

Samkové obsadili pokoj, pak musela zrušit trénink. Aspoň kouknu na Feďáka, plánovala snowboardistka

Eva Samková Eva Samková autor: SnowNomads
V jedno velké dobrodružství se změnila cesta snowboardcrossařky Evy Samkové za pokračováním Světového poháru do Turecka.

Erzurum/Praha - Světový pohár se přesunul do Turecka, kam zamířila také česká snowboardcrossová reprezentace.

Tým v čele s Evou Samkovou však i při tomto výjezdu provází komplikace, které začaly už při přistání v Turecku. "Kvůli sněhovým podmínkám nebylo možné přistát přímo v Erzurumu. Přistáli jsme tedy jinde a autobusem se přesouvali na hotel, kam jsme dorazili nad ránem," hlásil z Turecka reprezentační trenér Marek Jelínek.

Tím však ještě nebyl potížím konec. "Bohužel naše pokoje byly obsazené, trvalo několik hodin než nás ubytovali," divil se Jelínek. "Naštěstí nám dorazily kompletní zavazadla, takže nemusíme řešit toto," oddechl si.

Komplikace však přesto pokračovaly. Kvůli počasí byl dnes zrušen oficiální trénink. "Je mlha, padá sníh a je obrovský vítr. Trénink se tak přesouvá na pátek, kdy budeme vedle toho absolvovat I kvalifikaci, což není ideální," chmuřil se Jelínek.

Samková se však rozhodit nenechala a situaci bere s nadhledem. "Večer se dozvíme, jak to zítra bude, program pro dnešek je posilovna a Australian Open, tak se alespoň kouknu na Feďáka," plánovala olympijská vítězka ze Soči. Švýcarský tenisový fenomén Roger Federer ji vzápětí potěšil hladkou třísetovou výhrou.

Pozdrav Evy Samkové z jejího kempu:

Eva Samková zdraví z kempu na sjezdovce Eva Samková |  00:23
reklama