Skikrosařce Kučerové o místo uniklo finále Cross Alps Tour

22. 12. 2017 15:59
Skikrosařce Nikol Kučerové o jediné místo uniklo finále pětidílného seriálu Cross Alps Tour, který je součástí Světového poháru. V Innichenu dnes závodilo průběžně 16 nejlepších, zvítězila Švédka Sandra Näslundová. Ta si díky tomu zajistila i celkový triumf. Kučerové se nejvíc vydařil čtvrteční závod rovněž v Innichenu, v němž obsadila šesté místo. V konečném pořadí seriálu Cross Alps Tour skončila osmnáctá, stejná příčka jí průběžně patří i v SP.
Nikol Kučerová
Nikol Kučerová | Foto: Facebook Nikol Kučerové

SP ve skikrosu v Innichenu (Itálie):

Muži: 1. Bischofberger (Švýc.), 2. Andersson (Švéd.), 3. Fiva (Švýc.).

Průběžné pořadí (po 5 z 11 závodů): 1. Bischofberger 302, 2. Tchiknavorian (Fr.) 216, 3. Andersson 211.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Bergerová-Sabbatelová (Fr.), 3. Simmerlingová (Kan.).

Průběžné pořadí (po 5 z 11 závodů): 1. Näslundová 420, 2. Zacherová (Něm.) 385, 3. Simmerlingová 255, …18. Kučerová (ČR) 59.