reklama

Skokan Koudelka vynechá Světový pohár v Rusku. Po neúspěšném vstupu do sezony raději potrénuje

Roman Koudelka Roman Koudelka autor: ČTK
Skokan na lyžích Roman Koudelka po nepovedeném vstupu do sezony vynechá víkendové závody Světového poháru v Rusku. Raději bude trénovat, uvedl na facebooku český skokanský tým.

Praha - Do Nižního Tagilu odcestovalo na další díl Světového poháru ve skocích na lyžích kvarteto českých reprezentantů ve složení Tomáš Vančura, Vojtěch Štursa, Viktor Polášek a Jakub Hlava.

Česká bída na startu olympijské zimy. Světová špička je na začátku sezony v nedohlednu Česká bída na startu olympijské zimy. Světová špička je na začátku sezony v nedohlednu Prohlédněte zde

Nikdo z českých skokanů v prvních dvou závodech Světového poháru v polské Wisle a finské Ruce nebodoval. Český tým navíc ani jednou nepostoupil do druhého kola soutěže družstev.

Trápil se i Koudelka, který měl být největší oporou týmu a po povedeném létě si před úvodními závody věřil. Ve Wisle skončil čtyřicátý, v Ruce ani nepostoupil z kvalifikace do závodu. V rozhovoru pro Radiožurnál si po úvodním závodě postěžoval na špatnou kvalitu nového vybavení pro zimní sezonu.

V Nižním Tagilu je v pátek na programu kvalifikace pro oba víkendové závody. Z Ruska se Světový pohár přesune do Německa, od 8. do 10. prosince se bude závodit v Titisee-Neustadtu.

reklama