reklama

Tragický konec. Slavného trenéra tři týdny pohřešovali, v pondělí byl nalezen mrtvý

Ve věku 44 let zemřel Corby Fisher, který v minulosti trénoval americká sdruženářská esa Johnnyho Spillanea, Todda Lodwicka či Billyho Demonga.

Bývalý skokan na lyžích a do roku 2006 trenér reprezentace byl téměř tři týdny pohřešován, než byl v pondělí nalezen mrtev v Daggett County v Utahu nedaleko hranic s Coloradem.

Fisher podle zámořských médií kempoval v tamním Browns Parku, podle policie nic nenasvědčuje cizímu zavinění, více ale napoví pitva.

Fisher pocházel ze Steamboat Springs, které je známé vyhlášeným lyžařským a skokanským střediskem. Sám se dostal až do reprezentace, ale kariéru mu záhy ukončily těžké pády. Z toho posledního vyvázl se dvěma zlomenými obratli.

Dal se pak na trénování a z jeho skokanské přípravy těžily zmíněné hvězdy sportovního klubu ze Steamboat, medailisté z olympijských her i mistrovství světa.

Mladík Buchtela, bojovník Čišovský i trenér Říha. Ti všichni letos odešli navždy Mladík Buchtela, bojovník Čišovský i trenér Říha. Ti všichni letos odešli navždy Prohlédněte zde
reklama