reklama

Od hrůzné zlomeniny až po velký návrat. Podívejte se martyrium sjezdařky Pauláthové

Kateřina Pauláthová se po operaci kolene rychle zotavila. Kateřina Pauláthová se po operaci kolene rychle zotavila. autor: Instagram
Lyžařka Kateřina Pauláthová dnes v Courchevelu závodila po osmi měsících od operace kolene a byť obří slalom Světového poháru nedokončila, považuje za velký úspěch už jen tak rychlý návrat k lyžování. Na Facebooku zveřejnila video shrnující posledních osm měsíců od operace až po přípravu na dnešní závod.

Praha - Kateřina Pauláthová se na konci dubna podrobila plastice zkříženého vazu a po osmi měsících od těžké operace už stála na startu obřího slalomu ve Světovém poháru. Ve francouzském Courchevelu sice závod nedokončila, ale už jen návrat na svah považuje za velký úspěch.

"Kdyby mi někdo v dubnu řekl, že se zítra postavím na start Světového poháru, asi bych se mu vysmála. Ale je to tak, po necelých osmi měsících jsem zpátky," napsala česká lyžařka na facebookovém účtu a přiložila video shrnující období od operace přes trénink až po přípravu na závod.

Kdyby mi nekdo v dubnu rekl, ze se zitra postavim na start svetoveho poharu, asi bych se mu vysmala.. :D Ale je to tak, po necelych 8 mesicich jsem zpatky!! Nemam sice tolik natrenovano, ale jsem ready tam zitra nechat vsechno:) PS: Kdyby nekoho zajimalo, jak probiha rehabilitace a trenink, tak prikladam video , ENJOY a zitra na me myslete :) Just in case anyone is interested how my rehab went during the summer, here is a video :) And tomorrow Im gonna start my first World cup! Keep your fingers crossed for me :)

Zveřejnil(a) Kateřina Pauláthová dne 18. Prosinec 2017
reklama