reklama

Rosol nevyhrál už dva měsíce, teď vypadl i ve Winston-Salemu

Tenista Lukáš Rosol nevyhrál už dva měsíce. Dnes v noci nestačil na Nizozemce Haase. Tenista Lukáš Rosol nevyhrál už dva měsíce. Dnes v noci nestačil na Nizozemce Haase. autor: Reuters
Tenista Lukáš Rosol nezastavil sérii porážek ani na turnaji v americkém Winston-Salemu, kde byl dvanáctým nasazeným hráčem.

Winston-Salem - Tenista Lukáš Rosol nezastavil sérii porážek ani na turnaji v americkém Winston-Salemu, kde byl dvanáctým nasazeným hráčem. Robinu Haaseovi z Nizozemska ve druhém kole podlehl 4:6, 6:3, 5:7 a zapsal si už osmou prohru v řadě.

Naposledy byl Rosol úspěšný před více než dvěma měsíci ve druhém kole v Queen's Clubu, pak sedmkrát vypadl vždy v prvním kole.

Osmadvacetiletý Rosol, 45. hráč žebříčku ATP, loni ve Stuttgartu na antuce Haaseho porazil ve dvou setech, ale v pondělí se světovou devětapadesátkou prohrál za hodinu a 50 minut vyrovnaný zápas, který rozhodl jeho ztracený servis v posledním gamu.

Ve Winston-Salemu měl původně absolvovat závěrečnou přípravu na US Open i pátý hráč světa Tomáš Berdych, ale omluvil se kvůli problémům s ramenem.

reklama