Slavia prohrála s Hamburkem a v Poháru UEFA skončí

Fanoušci z Německa měli naopak velký důvod k radosti. Do Vršovic jich přijely asi dva tisíce. V Edenu bylo vyprodáno, zápas sledovalo celkem 17 368 diváků.
Další centr před branku Hamburku minul hlavy Marka Jarolíma a Tomáše Necida. Ve druhém poločase byli Slávisté aktivnější než v prvním, gól jim to ale nepřineslo.
Ve čtvrté minutě zápasu si Joris Mathijsen sáhnul na míč, který poslal před bránu Hubáček. Nabíhajícími Tomáši Necidovi byl navíc zapískán ofsajd.
Utkání řídila trojice rozhodčích z Turecka, hlavním byl Selcuk Dereli.
4. 12. 2008 22:14

Praha - Tak to je hořký konec v Poháru UEFA! Fotbalisté pražské Slavie nezvládli čtvrteční utkání s německým Hamburkem, s nímž prohráli 0:2.

Zápas v Amsterdamu zřejmě už nezmění nic na tom, že Slavia skončí v základní skupině poslední. Aby přeskočila Žilinu, která ve čtvrtek senzačně zvítězila v Aston Ville, musela by za čtrnáct dní vyhrát nad Ajaxem o tři branky.