reklama

Bouchardová si založila účet na seznamce. Za rande s ní dá fanoušek přes dva miliony

Genie Bouchardová Genie Bouchardová autor: ČTK
Je sama, bez přítele, ale kanadská tenistka Genie Bouchardová se z toho rozhodně nehroutí, naopak otřeně přiznává, že má účet na seznamce. A večeři s fanouškem vydražila v přepočtu za více než dva miliony korun, které půjdou na charitu.

"Dělám peckové mini quesadilly," napsala jako své hlavní motto Bouchardová do seznamovací aplikace Bumble, do které se nově přihlásila, a zveřejnila svůj profil na Instagramu.

Pokud jde o její singl status, nemá současná 328. hráčka světa zábrany. Na jaře na sítích přiznala, že by karanténu raději trávila s přítelem - a pak nestačila odhánět nápadníky.

Minulý týden se toho rozhodla využít a svolala aukci, na které dražila večeři a pozvánku na kurty, aby vítěz viděl tenistku i v akci.

Po 37 příhozech nakonec vyhrál fanoušek, který za rande s kanadskou hvězdou zaplatí 85 tisíc dolarů, tedy přes dva miliony korun. Ty půjdou na charitu.

"Cože, tolik peněz? Lidi jste úžasní, už se nemůžu dočkat, až poznám vítěze," radovala se Bouchardová. 

"Pište to na Bouchardovou." Muž se vydával za bratra hvězdy, projedl a propil milion "Pište to na Bouchardovou." Muž se vydával za bratra hvězdy, projedl a propil milion Čtěte zde
reklama