Čeští obránci Nakládal a Kundrátek se v KHL trefili, radovali se ale jen v Jaroslavli

Jakub Nakládal Jakub Nakládal autor: Milan Kammermayer
Čeští hokejoví obránci Jakub Nakládal a Tomáš Kundrátek v pondělích duelech KHL slavili góly, radoval se nakonec ale jen první z nich, když přispěl k výhře Jaroslavle 2:1.

Moskva - Obránce Jakub Nakládal se podruhé v sezoně Kontinentální hokejové ligy zapsal mezi střelce a přispěl k vítězství Jaroslavle 2:1 na ledě Dinama Riga. Další český bek Tomáš Kundrátek skóroval poprvé v tomto ročníku, když poslal Nižnij Novgorod proti Dynamu Moskva do vedení 2:1, Torpedo ale nakonec prohrálo 2:4.

Po otřesném začátku se Slovan probral. Aby mohl uspět, potřebuje mimo jiné větší podporu fanoušků Po otřesném začátku se Slovan probral. Aby mohl uspět, potřebuje mimo jiné větší podporu fanoušků Čtěte zde

Nakládal už ve třetí minutě otevřel skóre zápasu v Rize. Hostům se povedlo rychle využít přesilovou hru, ale Dinamo ještě v první třetině vyrovnalo. O vítězství Jaroslavle rozhodl v 59. minutě Daniil Apalkov.

I šestý zápas v sezoně vyhrál Petrohrad, který deklasoval Spartak Moskva na jeho ledě 5:0. Dva góly obhájců titulu dal hvězdný Ilja Kovalčuk, který skóroval v pěti ze šesti utkání a s bilancí 7+1 vede kanadské bodování soutěže.