Čeští obránci Nakládal a Kundrátek se v KHL trefili, radovali se ale jen v Jaroslavli

4. 9. 2017 21:45
Čeští hokejoví obránci Jakub Nakládal a Tomáš Kundrátek v pondělích duelech KHL slavili góly, radoval se nakonec ale jen první z nich, když přispěl k výhře Jaroslavle 2:1.
Jakub Nakládal
Jakub Nakládal | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Obránce Jakub Nakládal se podruhé v sezoně Kontinentální hokejové ligy zapsal mezi střelce a přispěl k vítězství Jaroslavle 2:1 na ledě Dinama Riga. Další český bek Tomáš Kundrátek skóroval poprvé v tomto ročníku, když poslal Nižnij Novgorod proti Dynamu Moskva do vedení 2:1, Torpedo ale nakonec prohrálo 2:4.

Nakládal už ve třetí minutě otevřel skóre zápasu v Rize. Hostům se povedlo rychle využít přesilovou hru, ale Dinamo ještě v první třetině vyrovnalo. O vítězství Jaroslavle rozhodl v 59. minutě Daniil Apalkov.

I šestý zápas v sezoně vyhrál Petrohrad, který deklasoval Spartak Moskva na jeho ledě 5:0. Dva góly obhájců titulu dal hvězdný Ilja Kovalčuk, který skóroval v pěti ze šesti utkání a s bilancí 7+1 vede kanadské bodování soutěže.