reklama

Cibulková se zatím jako světová čtyřka hledá. Fanoušky ale dál provokuje odvážnými fotkami

Dominika Cibulková si užívá sluníčka v Maroku Dominika Cibulková si užívá sluníčka v Maroku autor: Instagram Dominky Cibulkové
Na sociálních sítích je Dominika Cibulková za hvězdu, na kurtech se slovenská tenistka trochu trápí a očekávání hodná světové čtyřky momentálně moc nenaplňuje. Sama přiznává, že si musí na nové postavení teprve zvyknout.

Marrakéš - Na kurtu to není letos žádná sláva, ale mimo něj Dominika Cibulková září. Slovenská tenistka sice okupuje čtvrté místo světového žebříčku, ale nemůže se v rozjeté sezoně pochlubit zrovna skvělou bilancí. Vyhrála jen 12 zápasů, osm jich prohrála. Před antukovou částí roku si ale s manželem dopřává dovolenou v Marrakéši a září štěstím.

Plíšková se těší, jak si s Kotyzou pořádně zatrénuje. Největší problém? Pohyb a pokrčování v kolenou Plíšková se těší, jak si s Kotyzou pořádně zatrénuje. Největší problém? Pohyb a pokrčování v kolenou Čtěte zde

Trápit ji zatím tolik nemusí ani nepřesvědčivé výsledky z prvních tří měsíců. Na antuce totiž obhajuje pouze titul z Madridu a třetí kolo na French Open, jinak se jí v minulém roce na tomto povrchu příliš nedařilo.

Přitom konec roku měla famózní díky životnímu triumfu na Turnaji mistryň, začátek sezony ji ovšem nezastihl v ideálním rozpoložení. Na turné po Austrálii vyhrála dohromady čtyři utkání. V Petrohradě a Dauhá sice uhrála dvě semifinále, ale na amerických betonech zapsala jen dvě osmifinále. To je na světovou čtyřku málo.

"Když jsem vyhrála v Singapuru, byla jsem na vrcholu štěstí a sebevědomí, ale teď je to úplně něco jiného. Nový rok přišel strašně rychle a já se najednou musím vypořádat s novou rolí. Je to jiný tlak, jiná očekávání, snažím se na tom pracovat," řekla v únoru Cibulková novinářům.

Takovou "prací" může být i odreagování od stresu a relax někde v exotice. Sedmadvacetiletá tenistka tak vyrazila s manželem Michalem Navarou do Marrakéše v prosluněném Maroku.

Happy 🍑 photocredit @hotentoth

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

A rozzářenými obrázky na sociálních sítích rozhodně nešetří. Od bohaté snídaně po opalování u bazénu.

Breakfast @royalmansour 🥝🍉🍊☕️

Příspěvek sdílený Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Na aklimatizaci pro antukový povrch má ještě dost času, čeká ji až hvězdami nabitý turnaj ve Stuttgartu od 24. dubna, kde bude plnit roli nasazené trojky.

reklama