reklama

Další omluvenky z Miami. Tsonga čeká potomka, Monfils je zraněný

Jo Wilfried Tsonga Jo Wilfried Tsonga autor: Reuters
"Bohužel se odhlašuju z Miami, ale musím se vrátit domů z dobrého důvodu," napsal na Twitteru jednatřicetiletý Tsonga.

Miami - Na turnaji v Miami, jehož mužská část startuje ve středu, se nepředstaví nejlepší dva francouzští tenisté Jo-Wilfried Tsonga a Gaël Monfils. Světová desítka Tsonga vynechá turnaj série Masters kvůli blížícímu se narození potomka, jedenáctka žebříčku ATP Monfils je zraněný.

Tsonga na konci února získal titul v Marseille, ale před týdnem v Indian Wells prohrál hned svůj první duel v druhém kole. "Bohužel se odhlašuju z Miami, ale musím se vrátit domů z dobrého důvodu," napsal na twitteru jednatřicetiletý Tsonga s hashtagem "dítě je na cestě".

O rok mladší Monfils vynechá Miami Open kvůli zranění levé nohy. "Vyšetření ukázalo, že mám poraněnou chrupavku a trhlinu v achillovce. Začnu hned s rehabilitací a vrátím se co nejdříve," uvedl Monfils, jenž v Indian Wells vypadl v osmifinále.

Již o víkendu oznámili svou neúčast v Miami dva nejlepší hráči světového žebříčku Brit Andy Murray a Srb Novak Djokovič. Oba mají zranění lokte.

Jedna se sápe na tenisový trůn, druhá proniká do padesátky. Sestry Plíškovy slaví pětadvacetiny Jedna se sápe na tenisový trůn, druhá proniká do padesátky. Sestry Plíškovy slaví pětadvacetiny Prohlédněte zde
reklama