reklama

Diváci bučeli na Tsitsipase kvůli pauze na záchod. Nedělám nic špatného, divil se

US Open 2021, 1. kolo (Stefanos Tsitsipas) US Open 2021, 1. kolo (Stefanos Tsitsipas) autor: Reuters
Řecký tenista Stefanos Tsitsipas nastřílel ve druhém kole US Open 27 es, vylepšil si tak osobní maximum a porazil Adriana Mannarina z Francie 6:3, 6:4, 6:7 a 6:0.

Třetí nasazený hráč závěrečného grandslamu sezony si vyslechl i bučení fanoušků, protože si stejně jako v prvním kole po ztracené sadě odskočil na toaletu a v zákulisí strávil přes sedm minut.

"Neudělal jsem nic špatného," bránil se Tsitsipas po utkání. Nevraživou reakci obecenstva si nijak nebral. "Fanoušky miluji, ale nehrají tenis na vrcholné úrovni a nechápou, jak je to náročné. Občas je potřeba mít pauzu, abychom mohli předvádět výkony, které předvádíme."

Tsitsipas si podobně "oddechl" mezi sety i v během pětisetové bitvy s Britem Andym Murraym a bývalý první hráč světa poté řekl, že Řek ztratil jeho respekt. Mannarino soupeři nic nevyčítal. "Využil pravidla, které je ale špatné a mělo by se změnit," podotkl Francouz.

Svět tenisu řeší pauzy na toaletu, Murrayho vztek nepřešel. Může za to Krejčíková? Svět tenisu řeší pauzy na toaletu, Murrayho vztek nepřešel. Může za to Krejčíková? Čtěte zde
reklama