reklama

Tenista Farah má kvůli dopingu zastavenou činnost. Tvrdí, že snědl kontaminované maso

První deblista světa Roberto Farah tvrdí, že snědl kontaminované kolumbijské maso. První deblista světa Roberto Farah tvrdí, že snědl kontaminované kolumbijské maso. autor: Reuters
První hráč světového žebříčku čtyřhry Robert Farah má kvůli dopingu dočasně zastavenou činnost. Krátce po zahájení úvodního grandslamového turnaje sezony Australian Open to oznámila Mezinárodní tenisová federace (ITF).

Elitní kolumbijský deblista nesmí hrát až do vyřešení případu, termín jeho slyšení u disciplinární komise zatím nebyl stanoven.

Nekončící řada českých tenistek udivuje Wilandera. Inspirují celý svět, říká Nekončící řada českých tenistek udivuje Wilandera. Inspirují celý svět, říká Čtěte zde

Farah původně plánoval, že bude v Melbourne hrát po boku svého dlouhodobého partnera Juana Sebastiána Cabala, s nímž vyhrál poslední dva grandslamy a společně vévodí deblovému pořadí ATP. Minulý týden ale oznámil, že měl při říjnovém turnaji v Cali pozitivní dopingový test. Nález anabolik přičetl tomu, že snědl kontaminované kolumbijské maso.

Cabal si do čtyřhry na Australian Open narychlo našel náhradního partnera, v Melbourne vytvoří dvojici se Španělem Jaumem Munarem.

reklama