reklama

Francouzskou tenistku zarazila výplata na turnaji v Praze. Vydělala dvě eura

Francouzská tenistka Sara Cakarevicová na turnaji v Praze příliš nezbohatla. Za své vystoupení na podniku ITF dostala dvě eura.

Čtyřiadvacetiletá tenistka se pochlubila "výplatní páskou" z turnaje v české metropoli na sociální síti. "To je to, co dostanete, když prohrajete 8:10 ve třetím setu s 291. hráčkou světa," napsala Cakarevicová, na dokumentu zakroužkovala cifru 2,25 eur a přidala vydělanou dvoueurovou minci. "A těch 25 centů jsem ani nedostala," postěžovala si s plačícím emotikonem.

Francouzka, které patří v žebříčku 410. pozice, podlehla v Praze Paule Ormaecheaové z Argentiny v prvním kole kvalifikace po napínavém dramatu 5:7, 6:3, 8:10.

Porážka v této fázi turnaje je honorována 45 eury. Jenže 6,75 eur spolkne daň a 36 eur stojí přihláška do klání. Zbyde zmiňovaných 2,25 eur. "Díky ITF za kafe zdarma," měla Cakarevicová jasno, za co výdělek utratí.

Kávu si mohla objednat hned v některé z pražských uliček, kam ve volném čase vyrazila. "Praha, jedno z mých nejoblíbenějších měst," ubezpečila tenistka popiskem u fotky, že na stověžatou matku nezanevřela.

Tenisová superhvězda jako modelka. Japonka Ósakaová předvedla vlastní kolekci plavek Tenisová superhvězda jako modelka. Japonka Ósakaová předvedla vlastní kolekci plavek Prohlédněte zde
reklama