reklama

Genie a Sloane odhodily stud. Plavkové vydání Sports Illustrated opět vyvolává rozruch

Eugenie Bouchardová. Eugenie Bouchardová. autor: Instagram
Další dvě tenistky svlékly svršky pro plavkové vydání magazínu Sports Illustrated.

Praha - Výkony kanadské tenistky Eugenie Bouchardové nadále nepříjemně překvapují obrovské množství jejích fanoušků, a tak se třiadvacetiletá finalistka Wimbledonu z roku 2014 snaží upoutat pozornost jinými způsoby.

Po roce se třiadvacetiletá tenistka znovu svlékla do plavek pro věhlasný magazín Sports Illustrated.

Zatímco loni se fotila ve stejné vlně s hvězdnými kamarádkami Serenou Williamsovou a Caroline Wozniackou, tentokrát se její modelingovou kolegyní stala úřadující šampionka US Open Sloane Stephensová.

Shodou okolností rovněž tenistka, jež svou nedávnou skvělou formu v posledních týdnech marně hledá. Američanka letos zatím marně čeká na výhru, prohrála v úvodním kole v Sydney i v Melbourne na Australian Open.

Na plážích v Arubě nicméně vznikla celá řada velice odvážných fotek, které krátce po zveřejnění vyvolávají ve sportovním světě nemalý rozruch. 

Pro čtyřiadvacetiletou Stephensovou šlo o první zkušenost podobného druhu, přesto s pózováním neměla nejmenší problém.

"Jakmile se člověk oklepe a začne se cítit pohodlně, nic už ho nezastaví," odpovídala americká tenistka na dotazy ohledně svlékání před fotoaparátem. "I s takto atletickou postavou může člověk v plavkách vypadat opravdu sexy," dodala.

reklama