reklama

Kvůli dívce v publiku jsem prohrál zápas s Federerem, přiznal proutník Kyrgios

Nick Kyrgios na loňském US Open. To letošní kvůli koronaviru vynechal. Nick Kyrgios na loňském US Open. To letošní kvůli koronaviru vynechal. autor: Reuters
Už přes půl roku víc než svým tenisem šokuje různými výroky na sociálních sítích. Australan Nick Kyrgios kvůli celosvětové pandemii koronaviru zůstává doma, ale s fanoušky komunikuje. Naposledy jim prozradil, že jak to má s milostnými vztahy a jak ho pohled na jednu atraktivní ženu v publiku stál zápas.

Turnaje zatím pětadvacetiletý tenista vynechává, a tak si alespoň popovídal s fanoušky online při hraní videohry. Dostal otázku na vztahy se ženami a sázel zajímavé historky.

Hraje ve svém vlastním světě. Rafo, je mi ctí, gratuluje Nadalovi Federer Hraje ve svém vlastním světě. Rafo, je mi ctí, gratuluje Nadalovi Federer Čtěte zde

"Jednou jsem prohrál zápas s Rogerem Federerem jen proto, že jsem si všiml v publiku nádherné sexy dívky. Pořád jsem přemýšlel, jak to udělat, abych ji pozval na drink, až jsem prohrál," prohlásil Kyrgios.

Jak to nakonec s onou dívkou dopadlo, ani o jaký konkrétní zápas přímo šlo, to už Australan neprozradil. Přitom se Švýcarem prohrál hned šest utkání a vyhrál jediné.

Ledacos naznačil v odpovědi, co se jeho vkusu týče. "Východoevropanky mě mají totálně v hrsti. Jakmile vidím nějakou vysokou Východoevropanku, tak bych jí klidně odevzdal polovinu svých výdělků," přiznal tenista.

Až do jara letošního roku Kyrgios randil s ruskou hráčkou, jednadvacetiletou Annou Kalinskou. I česká tenistka Kristýna Plíšková kdysi v jednom z rozhovorů prozradila, že to na ni rodák z Canberry také zkoušel.

"Když ale s nikým nechodím, jsou tyhle mé pokusy jen takové týdenní románky," vysvětlil Kyrgios. 

Nyní je ale zadaný, už nějaký čas randí s dívkou jménem Chiara Passariová a na Instagramu se vztahem rád chlubí. Příště už by tak na turnajích neměl okukovat tribuny během zápasů a lovit na nich fanynky.   

View this post on Instagram

My boo 👻

A post shared by Nick Kyrgios (@k1ngkyrg1os) on

reklama