reklama

"Má víc peněz než já, nic nepotřebuje." Nastase perlil o svatebním daru pro Halepovou

Illie Nastase Illie Nastase autor: Reuters
Patřil k těm největším rumunským celebritám, které se na středeční svatbě tenistky Simone Halepové objevily. Bývalý tenista Ilie Nastase opět bavil novináře, rozpovídal se o tom, co nese jako dar novomanželům.

Bývalý nejlepší hráč světa a vítěz dvou grandslamů je známý provokatér, v minulosti rozvířil mediální vody rasistickými a sexistickými urážkami na adresu americké tenistky Sereny Williamsové.

Halepová si vzala miliardáře, na svatbě byl i rebel Nastase Halepová si vzala miliardáře, na svatbě byl i rebel Nastase Čtěte zde

V Rumunsku je ale stále velkou celebritou a také dostal pozvání na středeční svatbu aktuálně čtrnácté hráčky světa Simony Halepové. A novináře před obřadem nejvíce zajímalo, co předloňské vítězce Wimbledonu přinesl jako dar.

"Nějaké květiny a trochu peněz v obálce, to je tradice. Ale víc nepotřebuje, vždyť má víc peněz než já," citoval vtipkování Nastase server digisport.ro.

Narážel tím i na to, že si Halepová vzala makedonského miliardáře Toniho Iuruca. I proto devětadvacetiletá Rumunka po hostech nechtěla žádné drahé dary.

Prosbu měla jen na bývalé a současné hráče, které prosila, aby jí pokud možno donesli svou raketu. S manželem totiž sbírají tenisové artefakty a tvoří síň slávy rumunského tenisu. 

"Já jí žádnou nedonesl, protože žádnou nemám. Hledal jsem, ale nenašel, asi si budu muset nějakou na internetu koupit," přiznal Nastase.

Na svatbě se sešlo přes 300 hostů, zazpívat přišli hvězdné nevěstě například švýcarská zpěvačka Loredana Zefi nebo rumunský country bard Dan Bittman. 

reklama