reklama

Matteková-Sandsová slaví na US Open triumf v mixu. Na titul dosáhla s Murrayem

Bethanie Matteková-Sandsová a Jamie Murray po vítězném mečbolu. Bethanie Matteková-Sandsová a Jamie Murray po vítězném mečbolu. autor: Reuters
Vloni Murray v New Yorku triumfoval s Martinou Hingisovou, švýcarská tenistka ale po sezoně definitivně ukončila kariéru.

New York - Britský tenista Jamie Murray obhájil na grandslamovém US Open titul ve smíšené čtyřhře, letos ale s novou partnerkou. Spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou dnes ve finále porazili polsko-chorvatský pár Alicja Rosolská, Nikola Mektič 2:6, 6:3, 11:9.

Vloni Murray v New Yorku triumfoval s Martinou Hingisovou, švýcarská tenistka ale po sezoně definitivně ukončila kariéru. Letos se dal dohromady s extravagantní Mattekovou-Sandsovou, která je v ženské čtyřhře partnerkou Lucie Šafářové, a získal celkově čtvrtý grandslamový titul v mixu. Na kontě má i dva úspěchy z Wimbledonu z let 2007 a 2017.

Matteková-Sandsová, která se letos vrací po vážném zranění kolena z loňského Wimbledonu, má z mixu tři trofeje. První získala v roce 2012 na Australian Open a o tři roky později přidala výhru na French Open.

reklama