reklama

Murraymu ukradli prsten, když sušil smradlavé tenisky. Teď prosí o pomoc

Svatba britského tenisty Andyho Murrayho s Kim Searsovou v roce 2015 Svatba britského tenisty Andyho Murrayho s Kim Searsovou v roce 2015 autor: Reuters
Snaha vysušit páchnoucí tenisky připravila britského tenistu Andyho Murrayho na turnaji v Indian Wells o snubní prsten, který k nim měl přišněrovaný. Trojnásobný grandslamový vítěz se ve videu na sociálních sítích o poněkud bizarní příhodu podělil a požádal veřejnost o pomoc.

Murray si od svatby s Kim Searsovou v roce 2015 šněruje do tenisek snubní prsten na tréninky i zápasy.

Nejinak tomu bylo i v Indian Wells, kde ho v prvním kole čeká Francouz Adrian Mannarino.

"Včera večer jsme byli v Indian Wells na večeři, a když jsem se vrátil do pokoje, nevonělo to tam moc vábně. Nechal jsem tam svoje tenisky. Venku je 38-39 stupňů, takže ty boty byly vlhké, zapocené a smradlavé," popsal Murray.

Andy Murray žádá o pomoc:

A protože nemá na pokoji balkon, rozhodl se dát boty vyschnout ven přes noc pod auto, které se svým týmem v Kalifornii využívá.

"Když jsem ráno přišel k autu, boty byly pryč. Musel jsem si jít koupit nové, jiné, než normálně nosím, což není konec světa, ale ani to není ideální," líčila britská hvězda.

"A když jsem se připravoval na trénink, zeptal se mě můj fyzioterapeut: Kde máš snubák?" popsal Murray okamžik, kdy mu došlo, že má problém.

"Takže ano, ukradli mi taky prsten. Nemusím snad říkat, že kvůli tomu mám doma pořádný průšvih, tak se ho snažím najít," dodala bývalá světová jednička.

Štěpánek už zase dře, čeká ho návrat na kurty. Odmítl nabídky hráčů z top 10 Štěpánek už zase dře, čeká ho návrat na kurty. Odmítl nabídky hráčů z top 10 Čtěte zde
reklama