reklama

Tenisová supershow. Nadal s Federerem mají zbořit rekord na slavném San Bernabeu

Rafael Nadal s Rogerem Federerem Rafael Nadal s Rogerem Federerem autor: Reuters
Šéf fotbalového Realu Madrid Florentino Pérez chce na domácím stadionu San Bernabeu uspořádat tenisový zápas mezi Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem, který by přitáhl rekordní počet diváků. Stadion Realu má kapacitu přes 81 tisíc míst.

O svém záměru už Pérez informoval vedení klubu a podle španělských médií i Nadala, který je znám jako velký fanoušek "Bílého baletu". Kdy by se mohl duel nejúspěšnějších tenistů historie na San Bernabeu hrát, zatím není známo.

Nejvíce diváků na tenisovém utkání se dosud sešlo v roce 2010 v Bruselu, kde exhibiční zápas Belgičanky Kim Clijstersové s Američankou Serenou Williamsovou na stadionu krále Baudouina sledovalo 35.681 fanoušků. Tento rekord by měl padnout 7. února příštího roku, kdy se v Kapském Městě utkají Federer s Nadalem v charitativním duelu. Na stadion Green Point má dorazit přes 50 tisíc diváků.

Epické finále, Nadal v slzách. Tak s Medveděvem rozpumpovali newyorskou smetánku Epické finále, Nadal v slzách. Tak s Medveděvem rozpumpovali newyorskou smetánku Prohlédněte zde
reklama