reklama

Nepříčetný Troicki seřval rozhodčího: Víte, co jste udělal? Jste nejhorší na světě

Srbský Viktor Troicki se na tenisovém Wimbledonu předvedl. V utkání druhého kola v něm bouchly saze, když italský sudí připsal eso jeho soupeři. 27. hráč světa viděl podání v autu a chtěl o tom přesvědčit i rozhodčího, kterého tak pořádně seřval.

Londýn - To se jen tak nevidí. Srbský tenista Viktor Troicki ve čtvrtečním druhém kole Wimbledonu ukázal, co v praxi znamená horká balkánská krev. V závěru utkání proti Albertu Ramosovi-Vinolasovi ostře napadl italského rozhodčího Damiana Torellu, když Španělovi přisoudil eso, které znamenalo mečbol. Srb už koncovku neustál pětisetovou bitvu prohrál.

Program French Open: Plíšková byla zápas od postu jedničky, v Paříži nedosáhla na finále Program French Open: Plíšková byla zápas od postu jedničky, v Paříži nedosáhla na finále Prohlédněte zde

Celý incident se udál v rozhodující sadě za stavu 5:3 a 30:30 z pohledu Ramose-Vinolase. Ten servíroval a podle sudího trefil přesně čáru, zatímco podle Srba šlo o jasný aut. Protože se duel hrál na kurtu bez možnosti využít jestřábí oko, Troicki okamžitě v rozčílení vytrhl sběrači míček z ruky a šel ho ukázat rozhodčímu, že na něm není žádná bílá stopa, která by značila, že opravdu dopadl na lajnu.

"Podívejte se na ten míček, aspoň jednou se na něj podívejte," křičel na rozhodčího 27. tenista světa a když neuspěl, napálil balónek přes tribuny.

Španěl následně proměnil mečbol a křik Srba začal nanovo. "Uvědomujete si, co jste udělal? To byl jasný aut. Jste nejhorší rozhodčí na světě, co tu vůbec děláte?" rozčiloval se Troicki a sudímu ani nepodal ruku.

Po zápase se srbského hráče na Twitteru zastal jiný tradiční rebel a kontroverzní hráč Australan Nick Kyrgios, který napsal: "Cítím s tebou, Viktore."

reklama