reklama

Šarapovová vydělává na bonbónech i na vlastním dopingu. Dokument prodává za pět dolarů

Maria Šarapovová. Maria Šarapovová. autor: Instagram Maria Sharapova
Když bude pokorná a svůj prohřešek nebude připomínat, lidé jí odpustí. Takhle mluvili odborníci o důsledcích návratu Marie Šarapovové po dopingovém trestu. Ruska ale dělá pravý opak. O svém distancu a cestě zpět dokonce natočila dokument, který prodává po internetu.

Praha - Maria Šarapovová je podnikavá dívka. A jejím schopnostem jak se zdá vůbec neuškodila ani aféra s užíváním zakázaného meldonia, po které si ruská tenisová superstar odpykala patnáctiměsíční distanc.

Naopak. Jak se ukazuje, Ruska měla dost možná už od loňského udělení trestu jasno, jakým způsobem svůj dopingový příběh prodat.

Historický moment. Dvě Češky největšími favoritkami Wimbledonu. Jenže stejně reálné je i fiasko Historický moment. Dvě Češky největšími favoritkami Wimbledonu. Jenže stejně reálné je i fiasko Čtěte zde

V úterý Šarapovová prostřednictvím sociálních sítí oznámila, že je na iTunes k dispozici dokumentární film o jejím návratu k profesionálnímu tenisu. Za stažení snímku nazvaného the_point. si tenistka účtuje bez jednoho centu pět dolarů.

V oznámení se to přitom jen hemžilo celou řadou hezky znějících PR termínů. Šarapovová tak ukázala, že je kromě zdatné byznysmenky a prodavačky bonbónů Sugarpova rovněž rychle se učící studentkou. O vynucené pauze totiž loni v létě studovala obchod na Harvardu.

"Je mi ctí sdílet s vámi dokumentární snímek natočený o mé patnáctiměsíční snaze získat zpět svou kariéru," zahajuje třicetiletá hráčka, která byla s ročním příjmem okolo 30 milionů dolarů několik let nejlépe vydělávající sportovkyní světa. 

Tři překvapivá vyřazení v jeden den. Murray, Wawrinka a Raonic dohráli v prvním kole Tři překvapivá vyřazení v jeden den. Murray, Wawrinka a Raonic dohráli v prvním kole Čtěte zde

"Je divný pocit mít kolem sebe štáb, jsou jako tvůj stín, akorát je jich desetkrát víc. Na kameru jsem se hodně otevřela, což je… dobře…docela děsivé," pokračuje Šarapovová v popisu dokumentu.

"Ve velmi upřímných 55 minutách mluvím o své suspendaci a o tom, jaké to bylo bojovat jeden z největších bojů svého života. Jde také o vhled do každodenní tréninkové rutiny před mým návratem," láká rodačka ze Sibiře.

Celou reklamu pak uzavírá poněkud schizofrenním tvrzením: "Víc než cokoli jiného byl tenhle film vyroben pro mé neuvěřitelné fanoušky. Vaše loajalita udržela můj oheň naživu a bude vždy uvnitř mě jako připomínka, že se nikdy nemám vzdávat. Děkuji vám!"

Excited to share with you a documentary piece that was filmed about my 15-month journey to get my career back. It’s a strange feeling having a crew follow you around – it’s almost like your shadow (but times ten!) I opened up a lot on camera which is...well…it's pretty scary. In a very candid and vulnerable 55 minutes, I speak about my suspension, what it was like to fight one of the biggest fights I've ever faced. It's also an insight into the daily grind of training before my return. That is, when there is no crowd, no audience and it's just you and your team with one simple goal. More than anything, this film was made for my incredible fans. Your loyalty keeps that burning fire alive and will be inside of me to never let up. Thank YOU!! Get “The Point” now on iTunes http://bit.ly/MSThePoint

Zveřejnil(a) Maria Sharapova dne 20. Červen 2017
reklama