reklama

Noční můra v Praze. Stromovka uvidí bitvu sester Plíškových, postarala se o to Strýcová

O los turnaje J&T Banka Prague Open se postarala Barbora Strýcová. O los turnaje J&T Banka Prague Open se postarala Barbora Strýcová. autor: Milan Kammermayer
Sobotní los tenisového turnaje J&T Banka Prague Open byl hodně pikantní.

Praha - Hodně pikantní první kolo čeká na tenisové fanoušky v pražské Stromovce, kde se  v pondělí rozehraje další ročník tenisového turnaje J&T Banka Prague Open. Sobotní los rozhodl o tom, že se proti sobě hned v úvodním zápase postaví Kristýna a Karolína Plíškovy.

Zápas českých tenisových dvojčat je o to pikantnější, že se o jeho nalosování postarala krajanka Barbora Strýcová.

"Já se už předem omlouvám. Ale je vtipný, že jsem dneska seděla s trenérem na obědě a ten mi říká ´já myslím, že nalosuješ Kristýnu s Karolínou´, a fakt se to stalo, " culila Strýcová se po proceduře, kdy tahala žetony s čísly hráček.

"Takhle jsem losovala turnaj asi podruhé. Poprvé to bylo v Birminghamu a pamatuju si, že jsem Lucce Šafářové nalosovala Kerberovou, z toho plyne, že bych se do toho už neměla pouštět," dodala.

Světová šestka Karolína Plíšková očekávala, že jednou na sesterský souboj musí dojít. "Toho se bojíme obě. Nepůjde o život, jen jedna z nás bude muset prohrát. Snad se nepohádáme a po zápase spolu zase budeme mluvit. Nejhorší to bude pro rodiče, ti se určitě dívat nebudou," řekla loňská první hráčka žebříčku WTA.

Pikantní budou i další zápasy. Petra Kvitová v úvodním zápase změří síly s Terezou Smitkovou. Markéta Vondroušová s obhájkyní trofeje Monou Barthelovou.

reklama