Odveta nevyšla. Čorič znovu nepustil Veselého do finále turnaje v Marrákeši

15. 4. 2017 16:48
Třiadvacetiletý český tenista Jiří Veselý opět propásl možnost zahrát si o titul turnaje v Marrákeši, když nestačil na na Chorvata Bornu Čoriče, tentokrát dvakrát 4:6.
Jiří Veselý
Jiří Veselý | Foto: Dalibor Sosna

Marrákeš - Jiří Veselý si o titul na antukovém turnaji v Marrákeši nezahraje, stejně jako loni v semifinále nestačil na Chorvata Bornu Čoriče. Třiadvacetiletý český tenista podlehl o tři roky mladšímu soupeři 4:6, 4:6. Ani na třetí pokus Veselý neuhrál proti Čoričovi ani set.

Před rokem na marocké antuce příbramský rodák podlehl chorvatskému mladíkovi dvakrát v tie-breaku, dnes za hodinu a 22 minut dvakrát 4:6. Zatímco Veselý měl v zápase jen dva brejkboly a nevyužil je, sám přišel o podání dvakrát: jednou v každém setu a vždy v pátém gamu. Ztrátu už nedohnal.

Porážku se 53. hráč žebříčku snažil ještě odvrátit za stavu 3:5, když při vlastním podání odvrátil dva mečboly. Při třetím o game později už Veselého bekhend skončil v autu.

Čorič si v neděli zahraje o první titul v kariéře, Veselý už jeden má z Aucklandu z předloňské sezony. Finále na okruhu ATP si zahrál ještě před dvěma lety v Bukurešti.