reklama

Peschkeová si s Němkou Grönefeldovou jako pátá Češka zahraje na Turnaji mistryň

Květa Peschkeová a Anna-Lena Grönefeldová se kvalifikovaly do Singapuru. Květa Peschkeová a Anna-Lena Grönefeldová se kvalifikovaly do Singapuru. autor: ČTK
Deblistka Květa Peschkeová se stala pátou českou tenistkou, která si zahraje na Turnaji mistryň v Singapuru. Kvalifikovala se s Němkou Grönefeldovou.

Singapur - Květa Peschkeová si jako pátá česká tenistka zahraje na Turnaji mistryň. Dvaačtyřicetiletá deblistka se do Singapuru kvalifikovala s Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou.

Rýsuje se totální demolice zbytku světa. Češky početně ovládnou Turnaj mistryň Rýsuje se totální demolice zbytku světa. Češky početně ovládnou Turnaj mistryň Čtěte zde

Peschkeová se představí na Turnaji mistryň posedmé v kariéře. Na finále sezony WTA Tour v minulosti hrála s třemi různými partnerkami a v letech 2008, 2010 a 2011 marně bojovala v rozhodujícím souboji o titul.

S Grönefeldovou se bývalá česká fedcupová vítězka na Turnaji mistryň představí poprvé. Společně letos vyhrály turnaj v Praze a hrály finále v Torontu, jejich grandslamovým maximem bylo semifinále ve Wimbledonu.

O Trofej Martiny Navrátilové pro nejlepší z osmi deblových párů budou v Singapuru vedle Peschkeové usilovat také Andrea Hlaváčková s Maďarkou Timeou Babosovou a český pár Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková. Ve dvouhře se kvalifikovala bývalá světová jednička Karolína Plíšková.

Turnaj mistryň se hraje 22. až 29. října. Volné už je pouze jedno místo mezi singlistkami a jedno ve čtyřhře.

reklama