Kvitová proti Svitolinové neproměnila dva mečboly a prohrála. Končí i Plíšková

Česká tenistka Karolína Plíšková při čtvrtfinálovém utkání proti Australance Ashleigh Bartyové na turnaji ve Stuttgartu
Kvitová rozhodla vyrovnaný první set v tie-breaku a potěšila kouče Jiřího Vaňka v hledišti.
I ve druhém setu dokázala Kvitová vydržet ve výměně a hrát agresivně, především z returnu soupeřku tlačila. Získala díky tomu brejk na 3:1 a za stavu 5:2 měla při podání Ukrajinky první mečbol, ale poslala míč do autu.
Pak šla na výhru podávat, servis po chybách nezvládla, ale druhý mečbol si vypracovala po úspěšném zkrácení za síť za stavu 3:5 znovu při servisu Svitolinové. I tentokrát poslala míč do autu.
Soupeřka se uvolnila a byla jako zeď - Kvitová od té doby marně ukončovala výměny. Jindy klidná Češka po ztrátě servisu na 5:6 dokonce hodila raketou o zem.
Aktualizováno 23. 4. 2021 19:58
Karolína Plíšková si semifinále turnaje ve Stuttgartu nezahraje. Česká tenistka prohrála se světovou jedničkou Ashleigh Bartyovou z Austrálie ve třech setech, i když podávala na vítězství. Petra Kvitová nevyužila ve čtvrtfinále antukového turnaje ve Stuttgartu dva mečboly a Ukrajince Elině Svitolinové podlehla 7:6, 5:7 a 2:6. Podívejte se, jak dramatický boj probíhal.